Online Muayene ve Tanı Hizmetinden yararlanmadan önce bu sözleşmeyi
okuyup kabul etmeniz gerekmektedir.

https://www.dradnanbagriacik.com/sizlere bilimsel temellere dayanan danışmanlık hizmeti sunmaktadır.

Online Muayene ve Tanı Hizmeti, Yüzyüze Muayenenin yerini tutmaz.
Online Muayene ve Tanı Hizmeti, zamansal, mekansal ve ekonomik olarak Yüzyüze Muayene yapılma imkanı olmayan ya da istemeyen kişilerin bu alanda bir uzmana danışabilmesini sağlar.

Kişisel Güvenlik

Bu site bir KRİZ MERKEZİ DEĞİLDİR. Eğer ciddi bir şekilde intiharı düşünüyor ve farklı fiziksel tehlikeler yaşıyorsanız derhal bilgisayarınızı kapatın ve en yakın emniyet birimine ve/veya sağlık kuruluşuna başvurun ya da 155 ve/veya 112 acil yardım hattını arayınız.

Online Muayene ve Tanı hizmeti 18 yaşından küçüklere verilmemektedir. Eğer 18 yaşından küçükseniz ve ortopedik muayene görmeniz gerektiğini düşünüyorsanız, lütfen aileniz ile birlikte Yüzyüze Muayene için başvurunuz.

Sitedeki uygulama bir danışma hizmetidir.

Bu siteden hizmet alırken sürdürdüğünüz tıbbi tedavinizi bırakmayınız.

https://www.dradnanbagriacik.com/sitesinde ortopedik rahatsızlıklarınız haricinde başka bir tıbbi konu ile ilgili teşhis ve tedavi uygulanmamaktadır.

İnternet üzerinden uygulanan Online Muayene ve Tanı hizmeti günümüz teknolojik koşullarında tam olarak güvenli değildir.

https://www.dradnanbagriacik.com/ danışma esnasında oluşabilecek teknik aksaklıklardan sorumlu değildir. Danışma teknik nedenlerle aksarsa, eksik kalan süre daha sonra tamamlanır.

Eğer bu koşulları kabul etmiyorsanız, lütfen siteden hemen ayrılınız.

Gizlilik

Kişisel bilgileriniz gizli kalacaktır.

No products in the cart.

Görüşmeye başla
Canlı Destek
Merhaba,
Size yardımcı olmak için buradayız.